| Name | Capsule Filling Machine |
|---|---|
| Capacity | 120,000 Capsules Per hour@4rpm |
| Die Roll | 150*250mm |
| Power | 13.5 |
| Imballaggi particolari | Gabbie di legno |
| Name | Capsule Filling Machine |
|---|---|
| Capacity | 120000 Capsules Per hour@4rpm |
| Die Roll | 150*250mm |
| Power | 13.5kw |
| vegl | avaliable |
| Materiale | SS304 |
|---|---|
| Capacità | 14400ball/h |
| Servizio | Technion Avalible |
| Garanzia | 1 anno |
| Ricetta | Disponibile |
| Application | Paintball Production |
|---|---|
| Type | Paintball Production Line |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Material | SUS304/316L |
| Product name | Small Automatic Micro Fish Oil Paintball Softgel Encapsulation Machine |
| Application | softgel manufacturing |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Capacity | 15000-18000 capsules/h(8# Oval |
| Applicazione | fabbricazione del softgel |
|---|---|
| Tipo | incapsulamento in softgel |
| Servizio post-vendita fornito | Ingegneri disponibili per la manutenzione dei macchinari all'estero |
| Garanzia | 1 anno |
| Capacità | 15000-18000 capsules/h (ovale 8# |
| Material | SS |
|---|---|
| Size | 580*600 |
| Electric | Seimens |
| Warantee | 1 year |
| Guide Block | PPE |
| Applicazione | Produzione di capsule Softgel |
|---|---|
| Materiale | SS304/316 |
| Capacità | 100,000 Capsule all'ora |
| Fabbricazione a caldo | 10 pollici |
| Garanzia | 1 anno |
| Applicazione | Liquido |
|---|---|
| Tipo | Attrezzatura di riempimento |
| Garanzia | 1 anno |
| Controllare | PLC |
| Assistenza sanitaria | Capsula di gelatina morbida |
| Materiale | SS316 |
|---|---|
| Applicazione | Incapsulazione |
| certificato | CE |
| Warantee | 1 anno |
| Capacità | 100.000 capsule |