| Material | SS316 |
|---|---|
| Motor | 1 |
| Cpacity | 50kg each |
| Size | 1m each |
| Market Date | 2010 |
| Application | Capsule |
|---|---|
| Type | Filling Equipment,Encapsulation Machine |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Name | softgel encapsulation machine |
| Material | SUS304/316L |
| material | SS304 |
|---|---|
| use | paintball |
| capacity | 10bag/min |
| bag | 500 paintball |
| warranty | 1 year |
| Materiale | SS304/316 |
|---|---|
| Capacità | 30000 all'ora per paintball |
| Capacità2 | 100.000 capsule per dimensioni di 8oval |
| Installazione tecnica | Disponibile |
| Rotolo di dado | Produzione da noi |
| Material | SS304/316 |
|---|---|
| Capacity | 30000 per hour for paintball |
| capacity2 | 100,000 capsule for 8oval size |
| Technion Installation | Avaliable |
| Die Roll | Manufacture by us |
| Materiale | SS304 |
|---|---|
| Capacità | 300, 000 all'ora |
| Warantee | 1 anno |
| Precisione | 0,1 mm |
| Controllare | PLC |
| Materiale | Al |
|---|---|
| Materiale2 | Cu |
| Cuneo | riscaldamento idrico e elettrico |
| Cuneo2 | Al per paintball. |
| Materiale di cuneo | Cu |
| Application | softgel manufacturing |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Material | Stainless Steel316 |
| Product name | Small Automatic Micro Fish Oil Paintball Softgel Encapsulation Machine |
| Materiale | Al |
|---|---|
| Misurare | Come requisito |
| Utilizzo | Produzione di capsule e paintball |
| Il tempo | 3 giorni |
| Esprimere | Fedex, DHL.TNT |
| Materiale | Al |
|---|---|
| Misurare | Come requisito |
| Utilizzo | Produzione di capsule e paintball |
| Il tempo | 3 giorni |
| Esprimere | Fedex, DHL.TNT |